Delft, drie blauw wit aardewerk schotels, 18e eeuw;
w.o. De Klaauw pauwenschotel. (gelijmd, frittings en haarlijn)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180