Zuid-Europa, twee bruin wit kommen, 18e eeuw;
Met decoratie van vogels en gebladerte. Hierbij polychroom geschilderde schotel met decoratie van vogels en bloemen.
Taxatie: € 50 - € 80
Hamerprijs: