Catalogusnummer: 1779
Zuid-Europa, twee bruin wit kommen, 18e eeuw;

Met decoratie van vogels en gebladerte. Hierbij polychroom geschilderde schotel met decoratie van vogels en bloemen.

diam. 15 - 22 cm

Taxatie: € 50 - € 80
Hamerprijs: