Frankrijk, houten vergulde jardinière stand, Louis XVI stijl, eind 19e eeuw;
Uitgevoerd met guirlande, strikken en ramskoppen. (binnenbak manco).
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: