15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Jan van der Vaart (1931-2000), wit geglazuurde steengoed dekseldoos, ca. 1980
Onderzijde gemerkt (haarlijn)
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 40
Hammer Price: € 40