Catalogusnummer: 2690
Jan van der Vaart (1931-2000), wit geglazuurde steengoed dekseldoos, ca. 1980
Onderzijde gemerkt (haarlijn)
h. 13 cm, diam. 9 cm
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: