1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 800
Duitsland, driedelige toiletset met zilveren armatuur en China, bakje met bladmotieven, 1e helft 20e eeuw,

met monogram, gemerkt mt. en 800/000, bakje getekend met karaktermerk,

bakje diam 11,5 cm, bruto ca. 853 gr.

[zkj]

Taxatie: € 40 - € 50
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180