Twee koperen rokkandelaars, 16e/17e eeuw;
Beide met in elkaars verlengde gaten in de kaarsenhouder. (een met gerestaureerde vetvanger).
h. 13 - 13,5 cm, diam. 13,5 cm
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850