Twee koperen rokkandelaars, 16e/17e eeuw;
Beide met in elkaars verlengde gaten in de kaarsenhouder. (een met gerestaureerde vetvanger).
h. 13 - 13,5 cm, diam. 13,5 cm
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 850
Hammer Price: € 850