15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Menno Jonker (geb. 1968), rode dikwandige Unica vaas, 1996;
Uitgevoerd met ruwe bovenzijde. Gesigneerd: 'Leerdam Unica 98017 Menno Jonker 96'. (krassen onderzijde, buts).
Taxatie: € 500 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden