15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2694
update-catalogue
Hans Megelberg (1885-1945), grijs aardewerk kan, ca. 1920;

Uitgevoerd met decoratie in reliëf van vredesduif en Alfa en Omega symbool. Onderzijde gemerkt met monogram 'HM' en Holland.

h. 22 cm

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

Taxatie: € 80 - € 120
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €