15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Hans Megelberg (1885-1945), grijs aardewerk kan, ca. 1920;
Uitgevoerd met decoratie in reliëf van vredesduif en Alfa en Omega symbool. Onderzijde gemerkt met monogram 'HM' en Holland.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 80 - € 120
:
Hamerprijs:
Overboden