1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 689
België, twee diverse heilige beelden kronen, 19e eeuw,

twee ajour conische modellen een verguld en versierd met glazen kleurstenen gemerkt B, en gehalte merk België, 1831-1868, één kleiner gemerkt mt. L. Warnots St. Truiden(België) 1816-1830, kantooraanduiding 1814-1831, 2e gehalte,

defecten

h 12 cm, diam 19 cm, 9,8 cm, diam 13 cm, bruto 443 gr.

Taxatie: € 250 - € 500
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220