Portugal, heiligen beeld kroon, 19e eeuw
deels verguld en versierde gebolde kroon bekroond met rijksappel, bezet met gekleurde glazen stenen, mt. onduidelijk getekend, "??manca, gemerkt Porto 2e gehalte, 1886-1938, 800/000,
h 26 cm, diam 21 cm, bruto 499 gr.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240