1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 688
Portugal, heiligen beeld kroon, 19e eeuw

deels verguld en versierde gebolde kroon bekroond met rijksappel, bezet met gekleurde glazen stenen, mt. onduidelijk getekend, "??manca, gemerkt Porto 2e gehalte, 1886-1938, 800/000,

defectjes

h 26 cm, diam 21 cm, bruto 499 gr.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240