Filigrain miniatuur ameublement, 19e en 20e eeuw,
tiendelig miniatuur ameublement, bestaande uit een tafel, twee zitbanken, vier stoelen, twee schommelstoelen en voetenbankje, ongemerkt, mogelijk Zuid-Europees werk,
h stoeltjes 4,3 cm, doorsnede tafeltje 7,3 cm, 26,2 gr.
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40