15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
M. C. Escher (1898-1972), Icosaëder, 1963;
Gelithografeerde blikken container met twintig zijden. Uitgevoerd met decoratie van schelpen en zeesterren. Ontworpen ter gelegenheid van het 75 jarig jubileum van de Nederlandse blikfabrikant Verblifa als cadeau voor hun medewerkers en relaties.
h. 12,5 cm, b. 12,,5 cm, d. 12,5 cm
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
:
Hamerprijs:
Overboden