15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2695
update-catalogue
M. C. Escher (1898-1972), Icosaëder, 1963;

Gelithografeerde blikken container met twintig zijden. Uitgevoerd met decoratie van schelpen en zeesterren. Ontworpen ter gelegenheid van het 75 jarig jubileum van de Nederlandse blikfabrikant Verblifa als cadeau voor hun medewerkers en relaties.

h. 12,5 cm, b. 12,,5 cm, d. 12,5 cm

[1]

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €