15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2644
update-catalogue
Peter Behrens (1868-1940), metalen wandklok voor AEG, 1908;

Uitgevoerd met origineel elektrisch uurwerk. De gelithografeerde 24-uurs wijzerplaat in rood en zwart, zwart gelakte metalen wijzers. Zwart gelakte behuizing met messing glasrand.

diam. 37,5 cm

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €