Gestoken houten wagen ornament, 18e eeuw;
UItgevoerd met decoratie van gekroond schild met spiegelmonogram geflankeerd door pegasi, druiventrossen en vogels.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220