Catalogusnummer: 2064
Gestoken houten wagen ornament, 18e eeuw;

UItgevoerd met decoratie van gekroond schild met spiegelmonogram geflankeerd door pegasi, druiventrossen en vogels.

l. 129 cm, h. 16 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: