14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Gestoken en polychroom geschilderd eikenhouten paneel, 18e eeuw.
Vormgegeven met een voorstelling van de marteling van de apostel Johannes en Judas Iskariot.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80