14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Gestoken en polychroom geschilderd eikenhouten paneel, 18e eeuw.
Vormgegeven met een voorstelling van de marteling van de apostel Johannes en Judas Iskariot.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: