14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2412
Gestoken en polychroom geschilderd eikenhouten paneel, 18e eeuw.

Vormgegeven met een voorstelling van de marteling van de apostel Johannes en Judas Iskariot.

h. 20,5 cm, b. 84 cm.

(1)

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: