020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6167
Drie schilderijen, 20e eeuw
Witjens, Idserda en Pothast
allen ca. 30 x 40 cm.
[3]
Taxatie: € 120 - € 220
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140
Overboden