1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0700-0880 - Silverware
Catalogue number: 727
Zes tafelcouverts en zes kleine lepels, eind 19e eeuw,

rond model met kam, mt. H.G. Momm Nijmegen 1878, 1e gehalte, soeplepel met Haags-lof, mt. Fa. J.M. van Kempen, jaarletters, 1886(2), 1815(1) en 1918(3), 2e gehalte,

ca. 1240 gr.

[zkj]

Estimate: € 450 - € 600
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400

Hammer price: € 400