Beker, naar antiek voorbeeld,
gegraveerde voorstelling van vruchtenquirlandes en cartouches met o.a. personificatie Prudentia, gemerkt valse keuren zie reeks Citroen dd, gemerkt P.K Den Haag, klimmende leeuw, jaarletter S,
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100