1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 687
Beker, naar antiek voorbeeld,

gegraveerde voorstelling van vruchtenquirlandes en cartouches met o.a. personificatie Prudentia, gemerkt valse keuren zie reeks Citroen dd, gemerkt P.K Den Haag, klimmende leeuw, jaarletter S,

h 10,5 cm, 139 gr.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100