1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 666
Tabaksdoos met parelmoeren deksel, 18e eeuw of later,

langwerpige tabaksdoos met afgeronde hoeken met deksel rand met duimgreep, montuur deksel en bodem zijn opgesoldeerd met filetranden, de deksel met gesneden parelmoer plaquette met een voorstelling van rustende herderin met amor en personificate van de liefde, gemerkt bijltje,

12 x 6 cm, bruto 143 gr.

Taxatie: € 400 - € 800
Hamerprijs: