Nederland, gekalligrafeerde kerstbrief, 18e eeuw.
De gekalligrafeerde tekst omringd door getekende en geaquarelleerde voorstelling van figuren, gebladerte en rocailles. Gedateerd 1752. In houten lijst.
Taxatie: € 100 - € 150
Hamerprijs: