Catalogusnummer: 2055
Nederland, gekalligrafeerde kerstbrief, 18e eeuw.

De gekalligrafeerde tekst omringd door getekende en geaquarelleerde voorstelling van figuren, gebladerte en rocailles. Gedateerd 1752. In houten lijst.

h. 42 cm, b. 32 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Hamerprijs: