14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Zuid-Duitsland, eikenhouten gestoken sculptuur voorstellende de Heilige Johannes, omgeving Tilman Riemenschneider, tweede helft 15e eeuw;
Uitgevoerd in staande pose met boek en fraai gedrapeerde mantel en haardracht. (resten van polychromie, basis deels manco, deel basis later aangezet)
Taxatie: € 5.000 - € 8.000
Huidig bod: € 10.000
Hamerprijs: € 10.000