6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6408
update-catalogue
Toegeschreven aan Aernout Smit (1641-1710)

Een koopvaardijschip, een wijdschip en een roeiboot bij een kade

doek, ongesign., 38 x 52,7 cm.

A merchantman, a wijdschip, and a rowing boat in a breeze near a quay, oil on canvas, unsigned. : Auction Sotheby's, Amsterdam, 6 November 2001, lot 61;

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €