6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Toegeschreven aan Aernout Smit (1641-1710)
Een koopvaardijschip, een wijdschip en een roeiboot bij een kade
doek, ongesign., 38 x 52,7 cm.
A merchantman, a wijdschip, and a rowing boat in a breeze near a quay, oil on canvas, unsigned. : Auction Sotheby's, Amsterdam, 6 November 2001, lot 61;
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
:
Hamerprijs:
Overboden