Delft, vier polychrome tegels met voorstelling in ruit, 17e eeuw.
Waaronder rennende man, leeuw, bloemenvaas en springende leeuw, allen in houten lijst (laatste gerestaureerd).
h. 12-12,5 cm, b. 11,5-12 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: