Catalogusnummer: 1793
Delft, vier polychrome tegels met voorstelling in ruit, 17e eeuw.

Waaronder rennende man, leeuw, bloemenvaas en springende leeuw, allen in houten lijst (laatste gerestaureerd).

h. 12-12,5 cm, b. 11,5-12 cm.

[4]

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: