Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)
paneel, gesign. r.o., 49 x 36 cm.
Herkomst: Kunsthandel Pieter A. Scheen, Den Haag
Taxatie: € 7.000 - € 9.000
Hamerprijs: