Catalogusnummer: 6500
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)

Dunne Bierkade, Den Haag

paneel, gesign. r.o., 49 x 36 cm.

Herkomst: Kunsthandel Pieter A. Scheen, Den Haag

Taxatie: € 7.000 - € 9.000
Hamerprijs: