Delft, vier blauw-wit geschilderde tegels, 17e eeuw.
Met voorstelling van valkenier, speerdrager, man met stok en vrouw. Twee in houten lijst (beschadigingen).
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: