14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Zuidelijke Nederlanden, twee gestoken houten heiligen beelden uit kruisigingsgroep, eerste helft 16e eeuw;
Voorstellende Maria en Johannes. (met resten van polychromie, verfverlies, hand Maria later aangezet).
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000