020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6496
Otto Eerelman (1839-1926)
De twee vrienden
doek, gesign. l.o., 38 x 32 cm.
[1]
Taxatie: € 4.000 - € 8.000
:
Hamerprijs:
Overboden