6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6496
update-catalogue
Otto Eerelman (1839-1926)

De twee vrienden

doek, gesign. l.o., 38 x 32 cm.

[1]

Taxatie: € 4.000 - € 8.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden