13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Frankrijk, aardewerk polychroom geschilderde theebus, 19e eeuw;
Uitgevoerd met floraal decor en twee medaillons met landschappen. Onderzijde met gemerkt voor De Metaale Pot.
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 130
Hammer Price: € 130