Frankrijk, aardewerk polychroom geschilderde theebus, 19e eeuw;
Uitgevoerd met floraal decor en twee medaillons met landschappen. Onderzijde met gemerkt voor De Metaale Pot.
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: