Duitsland, gestoken houten en polychroom beschilderd deels verguld wapenschild, 18e eeuw;
Uitgevoerd met alliantiewapen met ridderhelmen. Bekroond door figuur van edelman en staande leeuw. Geflankeerd door acanthusbladeren. (drie losse stukken acanthusblad).
Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 1,100
Hammer Price: € 1,100