Catalogue number: 2170
Duitsland, gestoken houten en polychroom beschilderd deels verguld wapenschild, 18e eeuw;

Uitgevoerd met alliantiewapen met ridderhelmen. Bekroond door figuur van edelman en staande leeuw. Geflankeerd door acanthusbladeren. (drie losse stukken acanthusblad).

h. 54 cm, b. 60 cm

Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 1,100
Hammer Price: € 1,100

Hammer price: € 1,100