5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)
Riviergezicht. Hierbij ets Willem de Zwart en diverse Japanse prenten
Taxatie: € 60 - € 140
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden