Nederland, vijf tinnen tabakspotten, 18e/19e eeuw.
Drie in louis XV stijl, waarvan een met binnendeksel, twee in Louis XVI stijl. Allen gemerkt.
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260