6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Lambertus Cornelis van der Groen (1798-1845)
Figuren en spelende kinderen bij een kanaal (1823)
paneel, gesign. l.o., 32,4 x 39,5 cm.
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
:
Hamerprijs:
Overboden