6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6571
update-catalogue
Lambertus Cornelis van der Groen (1798-1845)

Figuren en spelende kinderen bij een kanaal (1823)

paneel, gesign. l.o., 32,4 x 39,5 cm.

[1]

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden