Catalogusnummer: 6566
Engelse school, vroeg 19e eeuw

De vier jaargetijden

viermaal aquarel, pastel en gouache, diam. 30 cm.

[4]

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: