Catalogusnummer: 6566
Engelse school, vroeg 19e eeuw
De vier jaargetijden
viermaal aquarel, pastel en gouache, diam. 30 cm.
[4]
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: