Catalogusnummer: 2070
Eikenhouten gestoken en polychroom geschilderde tabakskist met geheim slot, gedateerd 1804;

De deksel met gestoken decoratie van twee leeuwen en wijzerplaat met wijzer, Jan van der Weele Anno 1804. De kist kan ontgrendeld worden door de juiste tijd in te stellen dmv de wijzer. De zijkanten met decoartie van Turkse knoop, bloem en pijp rokende heren.

h. 26 cm, b. 18 cm, d. 14 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: