Batavia, gestoken houten en polychroom geschilderde sculptuur van Chinese leeuw, 18e eeuw;
Uitgevoerd in zittende pose met wapenschild. Geheel staande op houten kolom met uitsparing. (onderdeel van kaaspers).
h. 28 cm, totaal h. 97 cm
Estimate: € 2,000 - € 3,000
Hammer Price: