Catalogue number: 2169
Batavia, gestoken houten en polychroom geschilderde sculptuur van Chinese leeuw, 18e eeuw;

Uitgevoerd in zittende pose met wapenschild. Geheel staande op houten kolom met uitsparing. (onderdeel van kaaspers).

h. 28 cm, totaal h. 97 cm

Estimate: € 2,000 - € 3,000
Hammer Price: