6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Toegeschreven aan David Kleyne (1754-1805)
paneel, ongesign., 25 x 31 cm.
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900
Overboden