6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6420
update-catalogue
Toegeschreven aan David Kleyne (1754-1805)

Schepen op een kalm meer

paneel, ongesign., 25 x 31 cm.

[1]

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €