Twee miniatuur tinnen eikeltjeskannen, 18e eeuw.
Beide gesigneerd met initialen en gedateerd 1721 op de onderzijde.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120