Catalogusnummer: 2188
Twee miniatuur tinnen eikeltjeskannen, 18e eeuw.
Beide gesigneerd met initialen en gedateerd 1721 op de onderzijde.
h. 7,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: