1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 674
Poppengoed, twee diverse treeften, 18e eeuw,

driepoot mt. Arnoldus van Geffen Amsterdam 1753, met ophangoog, geen keuren aangetroffen,

5 x 4 cm, 7 x 4 cm, 8 en 9 gr.

Taxatie: € 140 - € 280
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200