1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 675
Poppengoed, paar kandelaars, 19e eeuw of vroeger,

bloem-, tak- en bladvormig, op bloembladvormige voet en stam in bloemsteelvorm, geen keuren aangetroffen,

defectje, één bloemetje ontbreekt

h 6,9 cm, diam 3 cm, 23,6 gr.

Taxatie: € 220 - € 420
Hamerprijs: