Broodmand, Louis XV-stijl en presenteerblaadje,
ajour met diverse versieringen staand op vier voluutvormige pootjes, mt. L.B. Postma Amsterdam/ Haarlem 1914, 2e gehalte, blad idem meesterteken en jaarletter en gehalte,
l 29 cm, l 28,5 cm, 974 gr,
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460