15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Jean Claude Novaro (1943-2014), dikwandige, glazen vaas.
Samen met een Baccarat glazen vaas met emaille decoratie genummerd en gesigneerd.
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden