6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6573
update-catalogue
Willem Karel Nakken (1835-1926)

Steengroeve bij Parijs

doek, gesign. r.o., '09, 62 x 90 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600

outbid-warning
Overboden