6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Pierre Julien Gilbert (1783-1860)
Paar gezichten op de haven van Le Havre
tweemaal inkt, aquarel en gouache, 20 x 30 cm.
Taxatie: € 500 - € 1.000
:
Hamerprijs:
Overboden